הקבץ יזמות - פירוט הקורסים
ייתכנו שינויים בפרטי הקורסים ובמועדי הבחינות.
יש להתעדכן באתר באופן שוטף ובמיוחד סמוך למועדי הבחינות.
הקבץ יזמות (מסגרת 184)
שיעורי חובה בשנה א' (6 ש"ס)
יסודות היזמות והניהול לבחירה אחת המקבוצות הבאות:
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר עמיר ירון | סמסטר א' | שיעור | א' | 16:00–19:00 | דן-דוד | 001 |
1884010102 - יסודות היזמות והניהול
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ארבל איריס | סמסטר א' | שיעור | ג' | 18:00–21:00 | נפתלי | 204 |
1884010104 - יסודות היזמות והניהול
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ארבל איריס | סמסטר ב' | שיעור | ג' | 18:00–21:00 | שרמן | 105 |
כלים ושיטות ביזמות לבחירה אחת מהקבוצות הבאות:
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר גל נחום | סמסטר ב' | שיעור | א' | 15:00–18:00 | דן-דוד | 110 |
1884010202 - כלים ושיטות ביזמות
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
מר איתי תומר | סמסטר ב' | שיעור | א' | 18:00–21:00 | נפתלי | 103 |
שיעורי בחירה (6 ש"ס)
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר ירון כהן צמח | סמסטר א' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
1884020201 - ייזום והקמת עסקים חברתיים
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גורן ג'קי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0662262601 - לוגיקה בפעולה: תכנון, יזמות ואסטרטגיה במאה ה-21
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר דורון אביטל | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 326 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
פרופ' חמדני אסף ד"ר צור מיכל | סמסטר ב' | שיעור | א' | 16:00–18:00 | טרובוביץ | 100 - אולם קגן |
1884020101 - מבוא ליזמות חברתית
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אבו ענבל | סמסטר א' | שיעור | ב' | 16:00–18:00 | נפתלי | 103 |
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
גב' גורן ג'קי | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 211 |
0687251901 - סדנת יזמות במזרח ודרום אסיה
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר אורי סלע מר יאיר סאקוב | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 18:00–20:00 | גילמן | 282 |
קורס סיכום מעשי (4 ש"ס)
טרום מאיץ למיזם חברתי - 4 ש"ס
או
לבחירה מתוך רשימת קורסי מתחברים + - 4 ש"ס
שם המרצה | סמסטר | סוג | יום בשבוע | שעות | בניין | חדר |
---|---|---|---|---|---|---|
ד"ר בלאס ורד | סמסטר ב' | שיעור | ד' | 16:00–18:00 | דן-דוד | 102 |